در بازار رقابتی امروز ، در حوزه بازاریابی و فروش با توجه به تعهد شرکت ها و رقابتی بودن فضای حاکم در عرصه محصولات Hi  تکنولوژی ، یکی از موثرترین راه کار ها جهت بالابردن میزان فروش توجه ویژه به نیازها و خدمات درخواستی مشتریان میباشد.

از این رو تمامی محصولات شرکت مهرگان ایمن دژ با گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش ۵ ساله ارائه می‌گردد . همچنین جهت رفاه حال مشتریان عزیز جهت انتخاب محصول مناسب با توجه به فضای شرایط موجود کارشناسان مجرب و آموزش دیده این شرکت در شهر تهران بدون دریافت هیچگونه هزینه به صورت مشاهده حضوری پاسخگوی سوالات و نیاز های شما سروران عزیز بوده و در حوزه سایز شهرستان ها با توجه به ضمانت و شرایط با دریافت هزینه متناسب آماده بازدید و مشاهده فنی می‌باشند.

مشتریان گرامی

خواهشمند است شرایط و قوانین گارانتی دوربین های مدار بسته ، گارانتی دوربین پلاک خوان و گارانتی دستگاه اکسس کنترل را مطالعه فرمایید.

شرایط و قوانین گارانتی :

مشتری گرامی ضمن تشکر از حسن انتخاب جنابعالی خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمائید :

دستگاه هایی دارای گارانتی هستند که دارای کارت گارانتی باشند.

در صورت اتمام دوره گارانتی ، هزینه تعمیرات و تعویض قطعات مطابق ضوابط شرکت به مشتری اعلام و بعد از تاییدیه مشتری اقدام به تعمیر دستگاه می‌شود

هر گونه تغییر در مشخصات دستگاه در خارج از این شرکت (شماره سریال و …) و همچنین باز کردن دستگاه توسط افراد غیر مجاز موجب ابطال گارانتی میگردد.

حمل دستگاه به مرکز گارانتی به عهده مشتری می‌باشد

خرابی ناشی از ورود مایعات ، مواد شیمیایی ، ضربه یا آسیب ظاهری ، استفاده نادرست و اتصال پورت های ورودی و خروجی دیتا و غیره به برق شهری ، خارج از تعهدات گارانتی می‌باشد.

لوازم جانبی همچون منابع تغذیه ، کابلها ، فیش ها و … شامل گارانتی نمی‌باشد.